Продавець Brandmaster - послуги у галузі пожежної безпеки розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
85 відгуків
emoji-quarantineМагазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
Всі види протипожежних робітПерейти
 • Понеділок
  09:00
  17:00
 • Вівторок
  09:00
  17:00
 • Середа
  09:00
  17:00
 • Четвер
  09:00
  17:00
 • Пʼятниця
  09:00
  17:00
 • Субота
  Вихідний
 • Неділя
  Вихідний
+38057-727-09-01
+380 (57) 727-09-01
+38057-727-09-01
Обслуговування вогнегасників
+380 (57) 727-09-01
Навчання ПБ, плани евакуацій
+380 (67) 570-70-01
Продаж протипожежного обладнання
+380 (67) 570-70-01
Продаж модулів та систем гасіння
+380 (67) 422-90-01
"Пожежно-технічно підприемство "Брандмайстер" (продаж та перезарядка вогнегасників, послуги)

Вогнезахисна обробка виробів

next previous
Немає в наявностіКод: вогнезахист 120

від 40 грн/кв.м

Вогнезахисна обробка виробів
Вогнезахисна обробка виробів
від 40 грн/кв.м
Написати
 • +380 (57) 727-09-01 +380 (57) 727-09-01 Обслуговування вогнегасників
 • +380 (67) 570-70-01 Навчання ПБ, плани евакуацій
 • +380 (67) 570-70-01 Продаж протипожежного обладнання
 • +380 (67) 422-90-01 Продаж модулів та систем гасіння
 • +380 (57) 727-09-01 +380 (57) 727-09-01 Обслуговування вогнегасників
 • +380 (67) 570-70-01 Навчання ПБ, плани евакуацій
 • +380 (67) 570-70-01 Продаж протипожежного обладнання
 • +380 (67) 422-90-01 Продаж модулів та систем гасіння

 

Види вогнезахисної обробки

Спосібі виконання робіт з вогнезахисту (обробляння)

1. Роботи з вогнезахисту (обробляння) здійснюються такими способами:

вогнезахисне просочування (глибоке чи поверхневе);
 

вогнезахисне обробляння (фарбування, штукатурення, обмотування, облицьовування)

 

вогнезахисне заповнення


Спосіб робіт з вогнезахисту визначається залежно від властивостей ВЗ, об'єкта вогнезахисту та умов його експлуатації.

 

Для фарбування застосовуються вогнезахисні фарби, лаки та пасти (обмазки), які наноситься (закріплюються) за допомогою пензля, щітки, валика, механічних пристроїв повітряного та безповітряного розпилювання та утворюють на поверхні об'єкта вогнезахисту тонкошаровий вогнезахисний покрив.
 

Облицьовування здійснюється із застосуванням одиничних виробів або листових (рулонних) матеріалів, які закріплюються (монтуються) на поверхні об'єкта вогнезахисту за допомогою кріпильних елементів, клейових розчінів тощо.

 
вогнезахисного заповнення

Способом вогнезахисного заповнення монтуються (ущільнюються) місця проходок, а також щілини та прорізи у будівельних конструкціях та місцях їх стиків.

Глибоке просочування
Вогнезахисне просочування застосовується для об'єктів вогнезахисту, виготовлених з пористих матеріалів (деревина, тканина, папір). Для просочування використовують просочувальні ВЗ, які проникають (просочуються) в об'єкт вогнезахисту.

Поверхневе просочування здійснюється способом нанесення на поверхню (за допомогою пензля, щітки, валика, механічних пристроїв повітряного та безповітряного розпилювання), способом вимочування та способом «прогрів - холодна ванна».

Глибоке просочування здійснюється у спеціальних ємностях (автоклавах), що герметично закриваються, за вакууму та/або надлишкового тиску.

 
вогнезахисні штукатурки

Для штукатурення (обмазування) застосовуються вогнезахисні штукатурки або пасти (обмазки), які наноситься (закріплюються) за допомогою ручних штукатурних інструментів (шпателі, кельмі, терки) та/або механічних пристроїв (штукатурні станції)

 
Екранування
Екранування здійснюється шляхом влаштування біля об'єкта вогнезахисту вогнезахисного екрана із застосуванням листових або рулонних матеріалів з урахуванням вимог Регламенту. 

Залежно від складу та властивостей вогнезахисту поділяються на:
 • Просочувальні вогнезахисні речовини - розчини антипіренів в органічних або неорганічних рідинах, які проникають (просочуються) у товщу об'єкта вогнезахисту (постачаються готовими до застосування);
 • суміші для просочувальних вогнезахисних речовин - один чи декілька компонентів, з яких перед застосуванням готується робочий розчин шляхом розчинення суміші в органічних або неорганічних рідинах до необхідної концентрації;
 • вогнезахисні фарби - однорідні суспензії пігментів й антипіренів у плівкоутворювальних речовинах (вмикають наповнювачі, розчинники, пластифікатори, отверджувачі та інші речовини), що утворюють на поверхні об'єкта вогнезахисту тонку непрозору плівку, яка під впливом високих температур збільшується у розмірах (спучується) з утворенням коксового теплоізолювального шару;
 • вогнезахисні лаки - розчини (емульсії) плівкоутворювальних речовин на органічній або водній основі, що містять антипірени (в тому числі пластифікатори, отверджувачі) й утворюють на поверхні об'єкта вогнезахисту тонку прозору плівку, яка під впливом високих температур збільшується у розмірах (спучується) з утворенням коксового теплоізолювального шару;
 • пасти (обмазки) вогнезахисні - композиції, однорідні суспензії пігментів й антипіренів у плівкоутворювальних речовинах (вмикають наповнювачі, розчинники, пластифікатори, отверджувачі та інші речовини), що утворюють на поверхні об'єкта вогнезахисту тонку непрозору плівку, яка під впливом високих температур збільшується у розмірах (спучується) з утворенням коксового теплоізолювального шару, та мають пастоподібну консистенцію;
 • штукатурки вогнезахисні - штукатурні суміші з комплексом спеціальних добавок для підвищення їх теплоізоляційних та адгезійних властивостей;
 • облицювальні вогнезахист - одиничні вироби, листові та рулонні матеріали, які монтуються безпосередньо на поверхні об'єкта вогнезахисту або поруч з об'єднання об'єктом вогнезахисту (екранування) з урахуванням вимог Регламенту;
 • вогнезахисні вироби - штучні або погонажні вироби (протипожежні муфти, вогнезахисні піни, замазки, ущільнювачі), які застосовуються для захисту місць проходок, а також щілин і прорізів у будівельних конструкціях з нормованими класами вогнестійкості та у місцях їх стиків.
Залежно від методів захисту ВЗ поділяються на:
 • пасивні;
 • реактивні.
 • До пасивних належать ВЗ, які під час температурного впливу не змінюють своїх розмірів і вогнезахисна ефективність яких забезпечується завдяки їх теплофізичним властивостям (просочувальні та облицювальні ВЗ, штукатурки, пасти (обмазки), вогнезахисні вироби).
 • До реактивних належать тонкошарові ВЗ (фарби, лаки, пасти (обмазки), що спучуються), які під час температурного впливу внаслідок хімічних реакцій значно збільшуються у розмірах (спучуються) з утворенням коксового теплоізолювального шару, який захищає об'єкт вогнезахисту від високотемпературного впливу.
Залежно від товщини нанесення ВЗ поділяються на:
 • тонкошарові (з товщиною шару до 3 мм включно);
 • товстошарові (з товщиною шару більше 3 мм).
Залежно від умов експлуатації ВЗ поділяються на призначені для експлуатування:
 • на відкритому повітрі (під впливом атмосферних факторів);
 • під навісом;
 • у закритому неопалюваному приміщенні (без штучно регульованих кліматичних умов, де коливання температури й вологості повітря істотно менше ніж на відкритому повітрі);
 • у закритому опалюваному приміщенні з кліматичними умовами, що штучно що регулюються, температурою вище 0 °C й відносною вологістю повітря не більше 70 %;
 • в інших спеціальних умовах (агресивне середовище, підвищена вібрація
Фірми з вогнезахисної обробки

 

Promat
 
Ammokote
 
Defender
 
Defens
Укрбазальт
 
Брандізол
 
Вогнемат БСТВ
 
Izovat
Брандмайстер використовує тільки сертифікованих матеріалів! Ми працюємо з кращими складами і виробами! Вони відповідають всім нормам безпеки!

Фахівцями BRANDMASTER виконується весь комплекс вогнезахисних робіт, зокрема просочення вогнетривкими складами різних матеріалів. Наші професіонали готові організувати проведення обробки дерев'яна дерев'яних, металевих, інших конструкцій, повітропроводів, килимових покриттів і тканин.

З BRANDMASTER Ві можете вирішити три основні завдання:
 1. Підвищення стійкості окремих виробів і цілих будинків до вогню шляхом збільшення опору горінню.
 2. Запобігання можливості поширення вогнищ загоряння.
 3. Перевірку органів ДСНС.
Наші маляра (штукатура) не нижче 4-го розряду
Кінцевий результат обробки з метою надання їм захисту від загоряння повинен відповідати прийнятим стандартам, які закріплені і регламентуються.
 
Проекційний відділ Брандмайстер скласти необхідну технічну документацію для створиння ефективного плану робіт.

Забезпечити виконання всіх операцій по установці матеріалів.

 
Вогнезахисні роботи обов'язково повинні проводитись досвідченими головнимі інженерами ГІП. Тільки вони здатні:

Грамотно здійснити огляд конструкцій, окремих виробів, цілих об'єктів,

Ми користуємося професійної спеціальною технікою, що дозволяє виконувати послуги з вогнезахисту максимально якісно дотримуючись високих стандарти.
 
Як порахувати бюджет на вогнезахисну обробку?


Ціна за м2 залежить від таких параметрів, як:

 1. оброблювана площа;
 2. функціональне призначення будівлі або приміщення, клас пожежної небезпеки і найбільш ймовірні ризики;
 3. відстань від підлоги до оброблюваних елементів;
 4. тип матеріалу (дерево, метал, бетон, текстиль), його перетин і межа вогнестійкості;
 5. використовувані для обробки вогнезахисні фарби - їх марка, витрата, у в'язкість, кількість шарів і ін. Ми закуповуємо дані просочення на особливих умовах, а тому для наших клієнтів це обходитися дешевше;
 6. потреба в залученні промислових альпіністів або вертикальних вантажопідйомних механізмів;
 7. відстань до об'єкта;

При виборі підрядника на проведення вогнезахисних робіт не можна керуватися виключно вартістю обробки одного квадратного метра поверхні.
  
Дуже важливий такий якісний показник, як термін служби вогнезахисту.

Варіант «низька вартість обробки - короткий термін служби вогнезахисту» часто набагато менш вигідний ніж варіант «більш висока вартість обробки - тривалий термін служби вогнезахисту».

Більш об'єднання єктивним вартісним показником, що дозволяє оцінити економічну вигоду при проведенні вогнезахисних робіт, може служити вартість обробки 1 м2, яка припадає на кожен рік експлуатації об'єкта до повторної обробки - ціна за 1 м2 / рік.

вогнезахисна обробка повітроводів
Від 120 грн/м2
 
вогнезахисна обробка будівельних конструкцій
Від 150 грн/м2
 
вогнезахисна обробка приміщення
Від 160 грн/м2
 
вогнезахисна обробка горищних приміщень
Від 150 грн/м2
вогнезахисна обробка дерев'яна дерев'яних конструкцій
Від 160 грн/м2
 
вогнезахисне просочення деревини
Від 40 грн/м2
 
вогнезахисна обробка кабелів (проходок)
Від 100 грн/м2
 
вогнезахисна обробка металевих конструкцій
Від 160 грн/м2

При складанні комерційної пропозиції приймаються до уваги:

 • Коефіцієнт за вуличні роботи за температури вище +30 С
 • Коефіцієнт за вуличні роботи, за температури від 0 до + 10С
 • Коефіцієнт за вуличні роботи за температури нижче -10
 • Коефіцієнт за роботи 3-6 метра
 • Коефіцієнт за роботи понад 6 метрів
 • Коефіцієнт за роботи нижче 30 см від підлоги
 • Коефіцієнт за дорогий матеріал
 • Коефіцієнт за роботи в загазованих або запилених приміщеннях
 • Умови обмеженості здійснюваних робіт і т. д.

Накладні витрати, зазначені в кошторисі включають:

 • Транспортні витрати;
 • Всі збори і податки;
 • ПДВ;
 • Вхідний контроль обладнання;
 • Використання інструменту, машин і механізмів;
 • Непередбачені витрати;
 • Витрати на гарантійне обслуговування.
Скачати комерційну пропозицію з вогнезахисної обробки
Скачати прайс з вогнезахисної обробки
Щоб задати питання по прайсу на вогнезахисну обробку, зателефонуйте за номером

 

Роботи з вогнезахисту: етапи
 1. Огляд конструкцій, виявлення ризиків.

 2. Розробка проекту вогнезахисту.

 3. Узгодження проекту з замовником.

 4. Підготовка поверхонь до виконання вогнезахисту.

 5. Роботи з монтажу обраних матеріалів на підготовлені місця та споруди.

 6. Проведення контрольних вимірів.

 7. Здача об єкту.

Засоби і речовини вогнезахисту для будівельних конструкцій повинні відповідати певним нормам. Через відмінності в характеристиках і поведінці матеріалу при нагріванні випробування таких коштів проводять за двома методиками. Це передбачає відмінні один від одного класифікації, які визначають групи вогнезахисної ефективності деревини та металу. Також розрізняють склади для інших матеріалів: тканин, кабельних покриттів і т. д.

 

Група компаній Брандмайстер дотримується нормативних вимог щодо виконання робіт з вогнезахисту (вогнезахисного просочування глибокого чі поверхневого, вогнезахисного обробляння (фарбування, штукатурення, обмотування, облицювання), вогнезахисного заповнення), згідно діючого законодавства!

Вогнезахисна обробка Кошторис і Договір.
 
Проект та Акти
 • Ціна: від 40 грн/кв.м
Brandmaster - послуги у галузі пожежної безпеки
+380 (57) 727-09-01
Обслуговування вогнегасників
+380 (67) 570-70-01
Навчання ПБ, плани евакуацій
+380 (67) 570-70-01
Продаж протипожежного обладнання
+380 (67) 422-90-01
Продаж модулів та систем гасіння
вул. Греківська, 5., Харків, Україна
Мапа

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner