Продавець Brandmaster - послуги у галузі пожежної безпеки розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
85 відгуків
emoji-quarantineІнтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
Всі види протипожежних робітПерейти
"Пожежно-технічно підприемство "Брандмайстер" (продаж та перезарядка вогнегасників, послуги)
+38057-727-09-01
+380 (57) 727-09-01
+380 (67) 570-70-01
+380 (67) 570-70-01

Утилізація, знищення відходів, екологічне обслуговування відходів

 

УТИЛІЗАЦІЯ, ЗНИЩЕННЯ ВІДХОДІВ, ПЕРЕРОБКА, ЕКОЛОГІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ BRANDMASTER

 

Переробка відходів може включати або не включати їх обробку — діяльність, спрямовану на зміну фізичного, хімічного або біологічного стану відходів для забезпечення подальших робіт щодо поводження з відходами[2]. Обробці підлягає безліч витягаються з відходів матеріалів, включаючи скло, папір, алюміній, асфальт, залізо, тканини, різні види пластику і органічні відходи (джерела численних шкідливих речовин і навіть бактерій і вірусів). У деяких випадках окремі процеси переробки відходів бувають технічно або економічно недоцільні невигідні через непомірно великих витрат матеріальних, транспортних, фінансових і людських ресурсів.
Утилізація відходів — використання відходів для виробництва товарів (продукції), виконання робіт, надання послуг, включаючи повторне використання відходів, в тому числі повторне використання відходів за прямим призначенням (рециклінг), їх повернення у виробничий цикл після відповідної підготовки (регенерація), а також вилучення корисних компонентів для їх повторного застосування (рекуперація);

використання відходів на різних стадіях технологічного циклу
забезпечення вторинного використання або переробки відходів і які відслужили свій термін, або забракованих виробів.
При проектуванні сучасної продукції розглядають її утилизируемость — комплекс показників, що забезпечують ефективну утилізацію відходів, що утворюються при її виробництві і експлуатації і після виведення з обігу.

Таким чином, поняття утилізація і переробка перетинаються. Так, переробка відходів може включати їх утилізацію в частині вторинного використання, а утилізація може включати в себе переробку відходів в тих випадках, коли вона технічно можлива, технологічно необхідна або вимагається законодавством. З іншого боку, утилізація не розглядає переробку там, де відходи можуть бути використані в продукції безпосередньо, без переробки. На думку деяких фахівців, крім вторинних ресурсів і відходів виробництва і споживання, утилізації також підлягають ресурси, що не знаходять прямого застосування

 

Ліцензії

 

 
 
 
Наша місія — екологічно чиста Україна

В Україні лише 6% сміття йде на переробку – з цим показником і бореться компанія «Брандмастер». Надані нами послуги з утилізації дають можливість кожному підприємству в Україні законно вирішувати проблему вивезення та знищення відходів. Ми впевнені, що в найближчому майбутньому, завдяки нашим клієнтам, екологія України значно покращиться. А поки ми прикладаємо максимально зусиль для досягнення екологічно чистої країни.

 

 

 

 

Тарифи прораховуються індивідуально під кожен запит з нашими співробітниками!

 

Утилізація вуглекислотних вогнегасників
 
Утилізація порошкових вогнегасників
 
Утилізація протипожежного обладнання та інвентарю
 
Утилізація протипожежних модулів
Навіщо утилізувати вогнегасник?


          У випадку, якщо у вогнегасника закінчився термін експлуатації, або є зовнішні пошкодження балона, його потрібно утилізувати. Для цього краще всього звернутися в професійну компанію, так як утилізація вогнегасних речовин повинна виробляється у спеціальних умовах, а різні види вогнегасників мають свої особливості утилізації.  Самостійний розбір балона вкрай небезпечний, так як він знаходиться під тиском. Метал і поліпропілен придатні до переробки, та будуть використані для виробництва нових виробів. А підприємство отримає всі необхідні документи для звіту.
 

 

Вивезення побутових відходів на утилізацію здійснюється з будь-якої точки р. Харкова і області.
Послуги з вивезення сміття підприємство надає юридичним і фізичним особам. Всі види відходів транспортуються на регламентовані місця захоронення та утилізації. Графік робіт по вивозу ТПВ узгоджується з замовником, або проводиться за заявкою замовника.
Договір на утилізацію відходів.
Грамотний юридичний супровід згідно з офіційними договорами, підприємство надає своїм клієнтам всю фінансову звітну документацію.
 

Відео по утилізації автомобілів і

Що підлягає обов'язковій утилізації

 

Що підлягає обов'язковій утилізації? 
  • побутова техніка і електровузли, акумуляторні батареї, батареї, крони, елементи живлення, оргтехніка. Чому така необхідність?У них містяться отруйні хімічні речовини, кислоти, луги, елементи важких металів(берилій, кадмій, свинець, а також – ПВХ). Такі відходи не піддаються самознищення, корозія їх корпусів призводить до виходу в навколишнє середовище електроліту, лугів, що призводить до тяжких отруєнь людей і серйозним забрудненням навколишнього середовища токсичними речовинами.
  • відходи нафтопродуктів – моторні, гідравлічні, трансмісійні, мастила, охолоджувальні рідини – МОР. В виду того, що всі ці масла приходять з часом у непридатність за їх цільовим призначенням, подальша їх доля – утилізація масел, які можуть містити іони металів, гудрони, шлаки, домішки радіоактивних елементів, асфальтенів, емульсій.
  • ртутьвмісні відходи – лампи денного світла, термометри, игнитроны. Чому необхідно утилізувати ртутьвмісні відходи?Кожна люмінесцентна лампа містить від 10 мг до 1 г ртуті у вигляді пари, термометри і игнитроны містять безпосередньо сам рідкий метал – ртуть, небезпека якого відома.
  • автомобільні відходи – автопокришки, повітряні фільтра, автоскло триплекс зі спеціальною плівкою всередині скла, запобігає розкид уламків під час аварій, пластикові бампера, підкрилки, акумуляторні батареї, двигуни. Чому необхідно утилізувати? Автомобільні відходи – найпоширеніший вид відходів, тому як автомобілем користується все більша і більша кількість людей. Обслуговування авто на сто та автомийках не може обійтися без послуг утилізації, тому що транспорт вимагає заміни шин, акумуляторів і інших деталей, які можуть бути використані для вилучення з них вторсировини (свинець, гума, пластик). Якщо не здавати автотранспортні відходи на утилізацію, можна створити дуже масштабні звалища коліс, гори брухту небезпечних речовин або цінного вторсировини, допустити розлив їдкого електроліту, забруднення ґрунту від мулу автомийок.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner