Продавець Brandmaster - послуги у галузі пожежної безпеки розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
85 відгуків
emoji-quarantineМагазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
Всі види протипожежних робітПерейти

Усім приємних вихідних!

"Пожежно-технічно підприемство "Брандмайстер" (продаж та перезарядка вогнегасників, послуги)
+38057-727-09-01
+380 (57) 727-09-01
+380 (67) 570-70-01
+380 (67) 570-70-01

Вогнегасник вуглекислотний ВВК-56 (ОУ-80)

Вогнегасник вуглекислотний

 

УВАГА!

ПЕРАЗАРЯДЖАННЯ ВОГНЕНАСНИКА ТА ВІДНОВЛЕННЯ ПОШКОДЖЕНИХ АБО ЗНОШЕНИХ СКЛАДОВИХ ЧАСТИН ВОГНЕГАСНИКА ПРОВОДЯТЬ ТІЛЬКИ ПУНКТИ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ВОГНЕГАСНИКІВ.

 

1. Загальні технічні дані

1.1. Загальні відомості про вироб

 

Найменування виробу: Вогнегасник CO2 вуглекислотний переносний

 

Назва виробника - ТОВ «Завод Пожзахист»

 

1.2. Призначення виробу

Вогнегасник CO2 (вуглекислотний) переносний призначений для гасіння пожеж класу В1 (горіння рідких речовин, що не розчиняються у води) у відповідності з ГОСТ 27331-87, електрообладнання, яке знаходиться під напругою електричного струму до 1000 в, а також для гасіння пожеж у електротранспорті, музеях, архівах, та в приміщеннях, у яких розміщені ПЕОМ.

Вогнегасник не може вікорістовуватіся для гасіння пожеж речовин, горіння яких відбувається без доступу повітря (бавовна, піроксилін і т. п.).

Вогнегасник, призначений для застосування на промислових, сільськогосподарських підприємствах, на морському, залізничному, автомобільному та місцевому електротранспорті, в житлових будинках та приміщеннях промислових підприємств.

3. Ресурси, терміни служби і зберігання та гарантії виробника (постачальника)

3.1 Ресурс вогнегасника до капітального ремонту (технічного посвідчення) 5 років, протягом рядок служби вогнегасника – 10 років.

       Початок експлуатації вогнегасника – дата, яку проставивши відділ технічного контролю виробника в паспорті та на етикетці вогнегасника.

       Міжремонтний ресурс (технічне діагностування) – один раз на рік, перевірка маси вогнегасника у проміжок годині життєвого циклу вогнегасника – 10 років. Вказані ресурси рядка служби зберігання дійсна при додержанні споживачем вимог, викладених в експлуатаційних настановах.

3.2 Гарантії виробника (постачальника).

       3.2.1. Виробник гарантує нормальну роботу вогнегасника та відповідність вогнегасника технічним характеристикам (таблиця 2) при виконанні споживачем умов експлуатації, транспортування та зберігання.

       3.2.2. Гарантійний рядків – 12 місяців з дня виготовлення, після закінчення якого вогнегасник потрібно діагностувати у пункті технічного обслуговування вогнегасників.

       3.2.3. Виробник не несе відповідальності:

- за ушкодження, які виникли в результаті неправильного обслуговування під час експлуатації, транспортування та зберігання виробу, а також після використання і перезарядження вогнегасника протягом гарантійного рядок споживачем або торгівельною фірмою.,

- за відсутністю паспорта.,

- за відсутністю у розділі «Свідотство про приймання» відмітки про продажів.

4.Свідотство при приймання, упаковку і продажів

Вогнегасник З2 (вуглекислотний) переносний, який відмічено у таблиці 4 штампом ВТК, виготовлено і прийнято у відповідності з ТУ У 29.2-13485476-012-2003 та ДСТУ 3675-98, визнано придатним до експлуатації. Балон вогнегасника виготовлений у повній відповідальності з технічним регламентом безпеки обладнання, що працює під тиском, затвердженим постановою КМУ від 19.01.2011 №35. Балон має сертифікат відповідності №UA.TR.089.0401-15, термін дії до 13.09.2020. Він піддався пневмо – і гідро іспитам робочим тиском Р-13 Мпа (150 кгс/см2) і спробним тиском Рпр-22,5 Мпа (225 кгс/см2).

5. Склад, будова і принцип дії вогнегасника

   Вогнегасник представляє собою сталевий балон, виготовлений відповідно до ТУ У 13485476-008-2000 та ГОСТ 949-73, в горловину якого на конусній різьбі ввернуто запірно-пусковий пристрій з сифонною трубкою. Сифонна трубка не повинна доходити до дна балона на 5-7 мм

   До корпусу запірно-пускового пристрою приєднано поліетиленовий насадок. Запірно-пусковий пристрій має запобіжну мембрану, яка запобігає перевищенню тиску в корпусі понад робочим. Вогнегасник кріпиться до стіни на кронштейні. При кріпленні на транспортному засобі для вогнегасника виготовляється транспортний кронштейн. Принцип роботи вогнегасника заснований на викиді вуглекислого газу та вуглекислотного снігу під напругою на пожежу.

6. Вогнегасник працює таким чином:

       6.1 При гасінні необхідно:

- зірвати пломбу, висмикнути чеку.,

- направити насадок (гнучкий шланг із насадком) на півмаскою'я під кутом 45 градусів.,

- натиснути на важіль замочно-пускового пристрою.,

- струмінь вуглекислого снігу подавати скраю вогню.,

- гасити з відстані 1 м.,

- по закінченні гасіння відпустити важіль.,

- у випадку виявлення не погашених вогнищ півмаскою 'я знову натиснути на важіль і дотушити загоряння (УВАГА!Час безперервної роботи вогнегасників типу ВВК – 1,4., ВВК-2., ВВК-3,5 складає за 9 сек.)

    6.2 Не допускається під час гасіння пожежі тримати вогнегасник у горизонтальному положенні, тому що це не забезпечує повного використання його заряду.

    6.3 Перезарядити після будь-якого використання в пункті технічного обслуговування вогнегасників.

7. Вимоги безпеки під час експлуатації вогнегасників

    7.1 Застосування вогнегасників повинно здійснюватися згідно з паспортом виробника та вказівками дій під час застосування вогнегасника, нанесення на їхні етикетки.

    7.2 Забороняється:

- розташовувати вогнегасники у зонах попадання прямих сонячних променів і поблизу опалювальних приладів.,

- експлуатувати вогнегасник з наявністю вм'ятин, здутостей або тріщин на корпусі, на запірно-пусковому пристрої, а також у разі порушення герметичності з'єднань вузлів вогнегасника.,

- наносити удари по вогнегаснику.,

- розбирати і перезаряджати вогнегасники особам, які не мають дозволу на проведення таких робіт.,

- кидати вогнегасник у півмаскою'я під час застосування за призначенням та ударяти ним об землю для приведення його до дії.,

- спрямовувати під час експлуатації насадок вогнегасника у бік людей.,

-  використання вогнегасників для потреб, не пов'язаних з пожежегасінням

    7.3 Гасіння осередків пожеж, які виникли поза межами приміщень, потрібно здійснювати з навітряного боку.

    7.4 Під час застосування вогнегасника для гасіння пожежі електрообладнання, що знаходиться під напругою електричного струму до 1000 В, необхідно витримувати безпечну відстань (не менше 1 м) від розпилювального насадка або корпусу вогнегасника до струмопровідних частин електрообладнання.

    7.5 технічне опосвічення корпусу вогнегасника виконується один раз на п'ять років від дати виробництва вогнегасника на ПТОВ.

8. Технічне обслуговування

    8.1 Вогнегасники перед установки на об'суб'єкті повинні в обов'язковому порядку пройти первинний огляд, під час якого встановлюється, що:

- вогнегасник має сертифікат відповідності.,

- кожен вогнегасник має паспорт.,

- пломба на вогнегаснику не ушкоджена.,

- вогнегасник не має видимих зовнішніх ушкоджень.,

- на маркуванні кожного вогнегасника та в його паспорті вказано виробника, дату виготовлення (продажу) та дату проведення технічного обслуговування.

8.2 Після проведення первинного огляду вогнегаснику привласнюється інвентаризаційний номер відповідно до прийнятої на об'суб'єкті системи нумерації. Особа, відповідальна за експлуатацію вогнегасника на об'суб'єкті, повинна зробити відмітку в таблиці 5 дійсного паспорта про проведений первинний огляд.

    8.3 Періодичний огляд вогнегасників здійснюється особою. Відповідальною за їхню експлуатацію на об'суб'єкті, не рідше одного разу на місяць.

    8.4 Піл час періодичного зовнішнього огляду перевіряється:

а) Відповідальність типу і заводського номера кожного вогнегасника його реєстраційного номеру і місцю розташування на об'суб'єкті.,

б) наявність на кожному вогнегаснику цілісної пломби, пристрою блокування (запобіжної чеки), наявність гнучкого шлангу і кронштейна (якщо передбачено конструкцією).,

в) відсутність видимих зовнішніх ушкоджень і слідів корозії на них.,

г) наявність неушкодженої етикетки.,

д) перевірка маси заряду вогнегасника шляхом зважування.

    8.5 Не відповідність за пунктом «а» усувається силами підприємства. У випадку невідповідності за пунктами (б-г) вогнегасники повинні бути спрямовані на технічне обслуговування на ПТОВ. Результати періодичних оглядів реєструються в таблиці 3.

    8.6. Особа відповідальна за експлуатацію вогнегасників на об'суб'єкті, зобов'пов'язана направляти вогнегасники на ПТОВ для їхнього технічного обслуговування у випадку:

- при негативних результатах первинного чи періодичного огляду.,

- після використання за призначенням.,

- по закінченні гарантійного терміну експлуатації

    8.7 Вогнегасники повинні проходити технічне обслуговування на ПТОВ не рідше одного разу на рік з експлуатаційною документацією виробника.

    8.8. У паспорті на вогнегасник представник ПТОВ вказує дату проведення техобслуговування, вказує своє прізвище і скріплює свій підпис печаткою ПТОВ.

     Допускається проводити техобслуговування вогнегасників представником ПТОВ безпосередньо на об'суб'єкті.

 Після закінчення 10 років експлуатації, вогнегасник підлягає зняттю з експлуатації та утилізації.

 

Таблиця 3

Обліковий (інвентарний) номер вогнегасника на об'суб'єкті

Первинний огляд, технічне діагностування, технічне опосвідчення

Маса заряду двоокису вуглецю після технічного діагностування, кг

 

Дата технічного опосвідчення балона

Підпис відповідальної особи, засвідчений печаткою ПТОВ

Дата ТО

Дата проведення наступного ТО

 

 

 

 

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner