Продавець Brandmaster - послуги у галузі пожежної безпеки розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
85 відгуків
emoji-quarantineІнтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
Всі види протипожежних робітПерейти
"Пожежно-технічно підприемство "Брандмайстер" (продаж та перезарядка вогнегасників, послуги)
+38057-727-09-01
+380 (57) 727-09-01
+380 (67) 570-70-01
+380 (67) 570-70-01

Розробка оперативного плану гасіння пожежі

План гасіння пожежі (ПГП)

План гасіння пожежі (ПГП) - оперативний документ попереднього планування, встановлює порядок організації гасіння розвинулися пожеж та рятування людей на найбільш важливих і складних в оперативно-тактичному відношенні об'єктах.

План повинен передбачати: попереднє планування організації бойових дій підрозділів пожежної охорони, які прибули на місце пожежі і дії персоналу об'єкта, їх взаємодію; раціональну розстановку сил і засобів, що залучаються для гасіння пожежі; своєчасне забезпечення керівника гасіння пожежі (КГП) та штабу пожежогасіння оперативної та довідкової інформацією про особливості об'єкта, можливого масштабом розвитку пожежі, а також застосування засобів гасіння та забезпечення необхідних заходів безпеки.

Кому необхідний план тушіння пожежі:

Підприємства (об'об'єкти) нафтогазовидобувної та нафтогазопереробної промисловості: нафтоперекачувальні станції резервуарних парків загальною місткістю 10 тис. м3 і більше, газокомпресорні станції; нафтогазопереробні заплави; споруди для видобутку і підготовки нафти і газу на континентальному шельфі; нафтобази резервуарних парків загальною місткістю 20 тис. м3 і більше; станції зберігання газу; про'об'єкти видобутку і підготовки нафти і газу.

Підприємства (об'об'єкти), хімічної та нафтохімічної промисловості: підприємства з виробництва синтетичного каучуку; хімічної продукції із застосуванням вибухопожежонебезпечних речовин і матеріалів; шин і гумотехнічних виробів; з переробки й одержання зріджених вуглеводневих газів; виробництва мінеральних добрив.

Підприємства (об'об'єкти) електроенергетичної промисловості: теплові електростанції незалежно від їх потужності; гідроелектростанції потужністю 20 МВт і вище; стаціонарні дизельні електростанції і газотурбінні установки потужністю 10 МВт і вище; підстанції 500 КВт і вище районні станції теплопостачання (промислових котелень) сумарною теплову потужністю більше 300 Р. кал; резервуарних парків електростанцій і станцій теплопостачання (районних котелень).

Підприємства (об'об'єкти) машинобудівній, металообробній та металургійній промисловості незалежно від їх виробничої потужності.

Окремо розташовані технологічні установки і термінали з вибухопожежонебезпечний технологією виробництва.

Виробничі корпуси промислових підприємств і будівлі не виробничого призначення житлової забудови з горючих покриттям загальною площею 1200 м2 і більше.

Підприємства по зберіганню, переробці деревини та виробництва целюлози потужністю: по розпиловці деревини-50 тис. м3 в рік і більше; з виробництва целюлози і паперу 100 тис. т у рік і більше.

Підприємства (об'об'єкти) транспорту: автомобільного (автовокзали, автокомбинаты і автопарки, трамвайно-тролейбусні парки, технічні центри і станції технічного обслуговування і ремонту технічних засобів); залізничного (станції метрополітенів та залізничні станції); авіаційного (аеропорти і аеровокзали, авіаційно-технічні бази); водного (морські та річкові порти, термінали);

Лікувальні установи на 150 і більше ліжок, лікувально-профілактичні, оздоровчі установи на 200 і більше ліжок, амбулаторно-поліклінічні заклади на 250 відвідувачів в зміну, будинки соцзабезпечення на 200 і більше чоловік.

Суспільно-адміністративні будівлі та споруди: адміністративно-управлінського і конторско-канцелярського призначення з чисельністю 150 і більше працюючих; торгові центри, супер-маркети, універмаги, криті рінк з поверховій площею 1500 м2 і більше; готелі, гуртожитки, мотелі (кемпінги) від 150 ліжко-місць і більше; підвищеної поверховості (9 поверхів); культові споруди.

Навчальні та дитячі заклади: загальноосвітні школи та школи-інтернати на 150 і більше учнів, навчальні заклади середньої та вищої освіти. дитячі садки (комбінати) на 100 місць та більше; літні спортивні та оздоровчі табори та дитячі дачі на 100 місць та більше.

Культурно-видовищні споруди: кіноконцертні зали, кінотеатри, цирки, театри; музеї, картинні галереї, апаратно-студійні комплекси телерадіокомпаній, виставкові зали, парки культури і відпочинку, зоопарки; палаци, будинки культури та інші видовищно-розважальні комплекси.

Спортивні комплекси і споруди закритого і відкритого типу (стадіони, манежі, басейни, іподроми, велотреки та ін).

Особливо цінні про'об'єкти, включені в Державний звід особливо цінних про'єктів культурної спадщини народів Російської Федерації;

Підприємства харчової, переробної промисловості та рибного господарства, підприємства торгівлі, склади і бази, незалежно від призначення.

Сільськогосподарські об'об'єкти: млинкомбінати, комбікормові заводи, продуктивністю 300 т/добу і більше; мліні продуктивністю 200 т/добу і більше; елеватори та хлібоприймальні пункти ємністю 5000 т і більше; тваринницькі комплекси з кількістю великої рогатої худоби на 2000 голів і більше; свиней на 12000 голів і більше; стайні на 2000 голів і більше; кошари на 15000 голів овець і більше; птахівницькі комплекси на 500000 птахів і більше. - Будуються великі та унікальні про'об'єкти.

 

Умови створення ПГП
Розробці ПГП повинен передувати глибокий аналіз оперативно-тактичних особливостей об'єкта і його протипожежного стану з прогнозуванням місця виникнення і розвитку можливих ситуацій, а також масштабів їх наслідків, матеріали великих пожеж на аналогічних об'єктах. Розроблений ПГП повинен бути скоректований з планом ліквідації аварійних ситуацій об'єкта для спільного використання при ліквідації пожеж і аварій. При розробці ПГП про'об'єкти життєзабезпечення міста (району) в обов'язковому порядку повинні враховуватися вимоги збереження безперервного режиму роботи максимальної кількості одиниць обладнання для забезпечення споживачів і учасників гасіння пожежі, а також забезпечення необхідних заходів безпеки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner