Продавець Brandmaster - послуги у галузі пожежної безпеки розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
85 відгуків
emoji-quarantineІнтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
Всі види протипожежних робітПерейти
"Пожежно-технічно підприемство "Брандмайстер" (продаж та перезарядка вогнегасників, послуги)
+38057-727-09-01
+380 (57) 727-09-01
+380 (67) 570-70-01
+380 (67) 570-70-01

Розрахунок пожежного ризику


Що таке розрахунок пожежного ризику?

Розрахунок пожежного ризику - це технічний документ, який показує об'ємне розвиток пожежі на об'єкті з метою перевірки можливості евакуації людей до настання критичних станів від факторів пожежі (тепло, дим, полум'я та ін).

 

 

 

Метод оцінки ризику аварії, пожежі і вибуху
Поява хімічних речовин і препаратів, класифікованих як небезпечні в робочому середовищі через їх фізико-хімічних властивостей, може становити загрозу безпеці співробітників через можливість пожежі, вибуху, опіків працівника або іншої небезпечної реакції. Оцінка ризику в результаті небезпечних властивостей хімічних речовин, що викликають такі новини, повинна включати:

  • небезпеки, пов'язані з фізичним і хімічним характером хімічних речовин;
  • фактори ризику при транспортуванні, зберіганні і використанні;
  • оцінка наслідків у разі новини.

 

 

розрахунок пожежного ризику

 

Для оцінки ризику необхідно:
  • оцінити наслідки виникнення ризику, які можуть бути дуже серйозними з точки зору людських, матеріальних або екологічних втрат як для самої компанії, так і для навколишнього середовища;
  • задіяти команду з глибокими знаннями в різних областях (процес, установка, контрольно-вимірювальні прилади, технічне обслуговування, профілактика, технологія і т. д.).

 

Ці методи дозволяють розрахувати абсолютний рівень ризику для людини, підприємства і навколишнього середовища. Нашими фахівцями пропонуються різні методи для оцінки ризику, спрямовані на кількісну оцінку ризику з використанням чисельних шкал. Це дозволяє заздалегідь оцінити рівень ризику, створюваного небезпечними хімічними речовинами, що досить для визначення порядку та типом профілактичних заходів.

 
 
 
 

 

розрахунок пожежного ризику

Що включає розрахунок пожежного ризику?

Розрахунок пожежного ризику містить інформацію, яка дозволяє визначити рівень ризику для людини на об'єкті при евакуації в разі пожежі. Відповідність пожежного ризику вимогам норм дозволяє вийти за рамки строгого виконання вимог нормативних документів в частині планувальних рішень евакуаційних шляхів і виходів, укомплектованості об'єкта системами пожежної безпеки.

 

Кому потрібен розрахунок пожежного ризику?

Розрахунок пожежного ризику необхідний власникам та орендарям про'єкта, у разі не виконання деяких вимог нормативних документів з пожежної безпеки, так само він необхідний при відступі від норм проектування та будівництва в частині забезпечення пожежної безпеки при розробці проектної документації.

У разі розробки СТУ пожежної безпеки, розрахунок пожежного ризику є елементом обґрунтування прийнятих компенсаційних рішень для забезпечення пожежної безпеки на об'суб'єкті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner