Продавець Brandmaster - послуги у галузі пожежної безпеки розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
85 відгуків
emoji-quarantineМагазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
Всі види протипожежних робітПерейти

Усім приємних вихідних!

"Пожежно-технічно підприемство "Брандмайстер" (продаж та перезарядка вогнегасників, послуги)
+38057-727-09-01
+380 (57) 727-09-01
+380 (67) 570-70-01
+380 (67) 570-70-01

Проектування систем протидимного вентиляції

димовідвід
 

Сучасне приміщення неможливо уявити без складних інженерних систем, що забезпечують пожежну безпеку та відповідальних за збереження життя та здоров'я людей, матеріальних цінностей. При будівництві сучасних і реконструкції старих будівель і споруд велику увагу приділяється заходам по забезпеченню ефективної пожежної безпеки. Однією з основних завдань є створення надійної системи протидимного захисту, спрямованої на видалення та зниження концентрації диму, що виникає при пожежі. Ці заходи задані метою створення безпечних шляхів евакуації людей з палаючих приміщень, скорочення матеріальних втрат від пожежі за рахунок відведення тепла, створення безпечних умов роботи підрозділів Державної протипожежної служби з рятування людей, виявлення та ліквідації вогнища пожежі.

Вимоги, що регламентують проектування, експлуатацію і ремонт систем протидимного захисту будівель і споруд, що містяться в системі нормативних і методичних документів. Номенклатура приміщень та будівель, що підлягають обладнанню системами протидимного захисту, і складу цієї системи наводиться в системі склепінь правил (СП). Вимоги до виконання систем протидимного захисту і окремих її елементів викладені в СП 7.13130.2013 «Опалення, вентиляція і кондиціонування. Протипожежні вимоги».

Система протидимного захисту в залежності від об'ємно - планувального рішення і поверховості будинку може включати в себе систему димовидалення з приміщень та (або) коридорів при пожежі, систему видалення диму і газів після пожежі, системи забезпечення незадимлюваності сходових клітин, систему підпору повітря у шахти ліфтів, сходово-ліфтові, сходові та ліфтові холи.

Протипожежна система безпеки
Система протидимного захисту працює в тісному зв'язку з системами пожежогасіння, мережею аварійних датчиків та системою пожежної сигналізації, тобто мережею електропостачання. Функції системи протидимного захисту мають очевидний пріоритет, оскільки зачіпають весь комплекс заходів щодо забезпечення пожежної безпеки, включаючи роботу всіх пристроїв (мережа вогнегасників спринклер, протипожежні клапани, вентилятори, аварійні вимикачі, пожежні сповіщувачі тощо).

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner