Продавець Brandmaster - послуги у галузі пожежної безпеки розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
85 відгуків
emoji-quarantineІнтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
Всі види протипожежних робітПерейти
"Пожежно-технічно підприемство "Брандмайстер" (продаж та перезарядка вогнегасників, послуги)
+38057-727-09-01
+380 (57) 727-09-01
+380 (67) 570-70-01
+380 (67) 570-70-01

Проектування систем автоматичної системи сигналізації

Автоматичні системи пожежогасіння є одним з найшвидших і ефективних засобів для усунення загорянь. Крім обладнання для безпосередньої ліквідації пожежі, в такі системи входить автоматична сигналізація пристрій, який керує евакуацією людей. Автоматизовані системи пожежогасіння набагато ефективніше ручних, так як при їх впливі не грає роль людський фактор.

Автоматична система сигналізації

Пожежна сигналізація, спроектована в відповідності з існуючими вимогами безпеки, а також враховує особливості будівлі, є ядром всієї установки пожежогасіння. Її планування починається з отримання співробітниками нашої компанії технічного завдання від замовника, де він надає необхідні дані про свій об'єкт і описує всі свої побажання. Потім визначається необхідна для всієї будівлі або приміщення кількість датчиків, а також їх розташування. Автоматичні пожежні сигналізації можуть обладнуватися приладами, що реагують на задимлення або підвищення температури приміщення. Приймальний пристрій, поєднане з датчиками, отримує від них інформацію і обробляє її, приводячи в дію систему пожежогасіння.

Саме грамотне проектування пожежної сигналізації визначає ефективну роботу всієї системи пожежогасіння. Крім своєї основної функції оповіщення про виникнення пожежі автоматичні пожежні сигналізації можуть блокувати двері і відключати електрику, а також активізувати системи видалення диму.

 

 

 
Системи сигналізації при пожежі

Загальна інформація про комплексах ASPT

Сучасна система протипожежного захисту, покликана забезпечити повний контроль над процесом пожежогасіння без безпосередньої участі людей. залежно від будівельних рішень структурні одиниці ASPT і окремі модулі можуть бути розділені. Найпростіша система пожежогасіння модульного типу вважається стандартизованою і призначена для типових об'єктів, таких як склади і промислові будівлі. Набагато більш складна установка ASPT-техніки, оскільки вони вимагають ретельної розробки, складання і введення в експлуатацію і обслуговування поглиблених подій. Такі системи пожежогасіння більш дороги, але можуть бути реалізовані в різних місцях і по -, як і раніше забезпечують ефективне місце займання з підвищеною безпекою для людей і майна.
автоматична система сигналізації
автоматизація систем пожежної безпеки, піднята до нового рівня якості для боротьби з вогнем. Застарілі аналогові пристрої поступово зникають, залишаючи більш ефективні і нові. Це також належить до заходів обережності пожежі і сигналів тривоги, які інтегровані у такі системи. У той же час установка автоматичних систем пожежогасіння (ASPT) вимагає професійного підходу на кожному етапі його реалізації. Повна система об'єкта для виявлення пожеж і боротьби з ними включає в себе діяльність в області проектування, розробки і монтажу. Необхідно дотримуватися технологічні стандарти, що дозволяють уникнути помилок при установці.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner