Продавець Brandmaster - послуги у галузі пожежної безпеки розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
85 відгуків
emoji-quarantineМагазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
Всі види протипожежних робітПерейти

Усім приємних вихідних!

"Пожежно-технічно підприемство "Брандмайстер" (продаж та перезарядка вогнегасників, послуги)
+38057-727-09-01
+380 (57) 727-09-01
+380 (67) 570-70-01
+380 (67) 570-70-01

Вогнезахисна обробка споруд

КОНСТРУКТИВНА ВОГНЕЗАХИСТ СПОРУД

Від характеристик будівельних конструкцій залежить вогнестійкість і довговічність всієї будівлі або споруди. Їх виконують переважно з металу, але в малоповерховому будівництві, горищних приміщеннях та в деяких інших випадках використовують дерево. У кожного матеріалу і конкретної конструкції є межа вогнестійкості. Якщо у необробленого об'єкта показник нижче норми, що визначається за чинним будівельним і протипожежним правилам, то вдаються до способів його збільшення.

ВЛАСТИВОСТІ МАТЕРІАЛІВ

межа вогнестійкості
Межа вогнестійкості
 — проміжок часу, протягом якого матеріал чинить опір вогню. Відомо, що показник у дерев'яних конструкцій без обробки зазвичай не перевищує 15 хвилин. Підвищити його допомагає конструктивна вогнезахист. Вона дозволяє знизити швидкість поширення вогню, а також появи задимлення, освіти їдкого газу.

 

конструктивна вогнезахист для металу
Створення конструктивної вогнезахисту будівельних споруд можливо кількома методами:
  • покриття бетоном, штукатуркою;
  • екранування;
  • обкладання цеглою;
  • облицювання плитовым і листовим матеріалом;
  • заповнення пустот всередині металоконструкцій;
  • комбінування матеріалів і способів (система вогнезахисту конструкцій).

Всі матеріали для конструктивної вогнезахисту повинні бути сертифіковані, для чого їх піддають випробуванням. Також пред'являються вимоги до екологічної безпеки. Вони стримують вплив пожежі, не допускаючи займання або тління.

Матеріал щільно прилягає до конструкції, не допускається відключення навіть на невеликих ділянках. Крім того, він повинен бути довговічним і бути стійким до впливу навколишнього середовища під час експлуатаційного періоду. Додатково вони можуть служити декоративними покриттями, покращувати тепло - і шумоізоляцію в приміщенні.

Вибір матеріалів для конструктивної вогнезахисту залежить від характеристик об'єкта. На вибір більшою мірою впливає проектна або робоча документація з пожежної безпеки. У ній закладені параметри, враховані вигляд і властивості конструкції. Якщо в будинку вони однотипні, то розрахунок спрощується. Враховують вузли з'єднання і переходи, їхня межа вогнестійкості не може бути менше загального показника для всієї конструкції. Однак складна конфігурація підвищує загальну здатність до опору пожежі із-за розподілу навантажень і нагрівання на різні елементи.

 

система конструктивної вогнезахисту
Система конструктивної вогнезахисту – комплекс способів та матеріалів для відповідної обробки. Прикладом можуть служити фольговані базальтові плити і клейовий склад з додатковими вогнезахисними функціями для металевих конструкцій. У цей комплекс конструктивної вогнезахисту також входять кріпильні елементи.

 

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner