Продавец Brandmaster - послуги у галузі пожежної безпеки развивает свой бизнес на Prom.ua 13 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
85 отзывов
emoji-quarantineМагазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
Всі види протипожежних робітПерейти
 • Понедельник
  09:00
  17:00
 • Вторник
  09:00
  17:00
 • Среда
  09:00
  17:00
 • Четверг
  09:00
  17:00
 • Пятница
  09:00
  17:00
 • Суббота
  Выходной
 • Воскресенье
  Выходной
+38057-727-09-01
+380 (57) 727-09-01
+38057-727-09-01
Обслуговування вогнегасників
+380 (57) 727-09-01
Навчання ПБ, плани евакуацій
+380 (67) 570-70-01
Продаж протипожежного обладнання
+380 (67) 570-70-01
Продаж модулів та систем гасіння
+380 (67) 422-90-01
"Пожежно-технічно підприемство "Брандмайстер" (продаж та перезарядка вогнегасників, послуги)

Вогнезахисні фарби

Промат фарба
Вогнезахисні фарби

Вогнезахисна фарба - суміш сполучного, пігменту і наповнювача, яка здатна до мимовільного затвердінню, причому утворюється плівка може служити як для вогнезахисту, так і для декоративних цілей.

Вогнезахисні фарби найчастіше готуються з використанням калієвого рідкого (силікатної) скла. Натрієвий силікат при знаходженні у вологих умовах дасть на поверхні більше висолів - білих нальотів, ніж калієвий.

До складу вогнестійких силікатних фарб входять у відповідних пропорціях вогнестійкі наповнювачі, білила, кольоровий пігмент, калієве рідке скло і спеціальні добавки. В якості наповнювача найчастіше використовується мелений спучений (невспученний) вермикуліт, перліт, тальк, волокна каолінового вати, распушённого азбесту.

Вогнестійкі фарби заводського виробництва часто випускаються в двухтарной упаковці. Суху суміш змішують з температуростойкостью сполучною на місці проведення робіт. Фарба, готова до вживання, як правило, зберігає свою придатність (життєстійкість) протягом 6-12 годин. Забарвлення здійснюється по поґрунтованої сполучною поверхні в два шари за допомогою кисті, валика або набризком.

Вогнетривкі фарби на рідкому склі застосовують для внутрішніх оздоблювальних робіт (вогнезахисної фарбування стін, стель, вогнезахисних завіс в театрах, кінотеатрах та інших видовищних приміщеннях); для підвищення вогнестійкості дерев'яних конструкцій з ДВП і ДСП. Ними також можуть фарбуватися протипожежні двері для посилення плани сільськогосподарських підприємств.

Застосування та експлуатація високоякісних вогнестійких фарб допускається в будь-яких кліматичних зонах без обмежень. Можливість застосування на всіх об'єктах будівництва і реконструкції (житлові, адміністративні, складські, лікувальні, навчальні установи) для вогнезахисту дерев'яних, металевих конструкцій, повітропроводів і кабелів відкриває широкі горизонти використання сучасних фарб в повсякденному житті.

Протипожежні властивості фарби починають проявлятися безпосередньо під час теплового впливу. При пожежі товщина шару спучується вогнезахисної фарби збільшується в 10-40 разів, запускаються хімічні реакції з інтенсивним поглинанням тепла і виділенням негорючих інертних газів і парів, що утворюють пористу коксову піну, яка має високі теплоізоляційні характеристиками. Вогнезахисні фарби ефективно захищають оброблені поверхні від займання, значно зменшують і сповільнюють поширення полум'я. Вони мають очевидними перевагами перед іншими способами вогнезахисту конструкцій: утворюють тонкий, рівний захисний шар, що не міняє конфігурацію оброблюваної поверхні; легко наносяться за допомогою звичайної кисті, валика або пневмораспилітелем; легко відновлюються з мінімальними фінансовими і трудовитратами; надають поверхні декоративний зовнішній вигляд.

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:

Наші партнери

 

promat

Вогнезахисні фарби являють собою тонкошарове вогнезахисне покриття, що спучується під дією вогневого потоку. Застосовуються для захисту несучих сталевих конструкцій (ФЕНИКС СТС і ФЕНИКС СТВ), конструкцій з деревини (ФЕНИКС ДБ) та для захисту кабельної продукції (ФЕНИКС СЕ) . Вогнестійкі тонкошарові фарби відрізняються екологічністю, економними витратами, простоті у нанесені (ручне або механізоване), мають невеликий термін висихання, високу естетичність і тривалий термін експлуатації (до 30 років).

 

Ammokote

ТОВ «Ковлар Груп» є сучасною, швидко розвивається на ринку вогнезахисту компанією, в якій основними принципами роботи є чесність, відкритість і надійність пропонованих рішень, глибокі знання і розуміння питання забезпечення вимог пожежної безпеки, високий професіоналізм та відповідальність перед кожним замовником.

«Ковлар Груп» - українське підприємство з виробництва засобів пасивного вогнезахисту, що об'єднує висококваліфікованих фахівців вогнезахисної галузі. Співробітники «Ковлар Груп» є членами робочих груп технічних комітетів зі стандартизації ТК25 «Пожежна безпека та протипожежна техніка», ТК304 «Захист будівель і споруд», а також членами Секції з питань технічного регулювання у будівництві та науково-технічної діяльності Науково-технічної ради Міністерства регіонального розвитку та будівництва України, авторами публікацій, статей і патентів по вогнестійкості та вогнезахисту будівельних конструкцій.

Діяльність компанії здійснюється за двома основними напрямками:

- випуск і реалізація засобів пасивного вогнезахисту торгової марки «Ammokote»;
- консалтинг і організація процесу вогнезахисту будівельних конструкцій, будівель і споруд.

Компанія почала свою роботу в 2015 році з твердим розумінням того, що настав час впровадження в області пожежної безпеки сучасних інноваційних технологій, роботи за новими європейськими правилами з дотриманням всіх законів, норм і стандартів, а також умов чесної конкуренції.

Компанія реалізує і використовує в роботі тільки сертифіковану продукцію власного виробництва.

 

defender огнезащитная краска

Компанія ТОВ «Євростиль» в багаторічній співпраці з американською компанією - GSG TECHNOLOGY LIMITED, LLC, розробила інноваційний, оригінальний промисловий антикорозійний і вогнезахисний (теплоізоляційний) матеріал, який включає в себе і одно- і двокомпонентні вогнезахисну фарбу відомого торгового бренду «Defender» по металевим , бетонних і дерев'яних поверхонь. На сьогоднішній день вогнезахист металоконструкцій є основою будівництва і дуже важливо підбирати якісні матеріали.

Фарба TM Defender - вогнезахист металоконструкцій - виготовляється з вітчизняної та імпортної сировини, за європейськими стандартами якості, на сучасному обладнанні, що забезпечує довговічність покриття. Вогнезахисна фарба виготовлена ​​на водній основі, економічна у використанні і безпечна. Вся продукція сертифікована і має високу якість, що гарантує термін експлуатації до 35 років.

Використовується вогнезахисна фарба по металу, як захисне покриття для виробів із залізобетону, металургійної промисловості та суднобудуванні, несучих конструкцій з дерева та металу, атомній енергетиці, кабелів в нафтогазовій галузі, повітропроводів, машинобудуванні, в адміністративному і промисловому будівництві. Вогнезахист для металу та металевих конструкцій відповідає вимогам пожежної безпеки, і може застосовуватися як монопокритіе, в середньо-агресивному середовищі без застосування грунтовки і захисного шару, так, і з застосуванням антикорозійного грунтовки і захисної емалі в сильноагресивному середовищі експлуатації.

Важливим фактором для металу є - теплоізоляція. Під впливом високих температур властивості металевих конструкцій змінюються, швидкість руху атомів збільшується, це призводить до ослаблення зв'язків на міжатомних рівні. Відбуваються деструктивні процеси, які погіршують властивості металів. Таким чином, незамінною є - теплоізоляційна фарба для металу. Її використання значно збільшує термін експлуатації різноманітних металевих виробів.

Фильтры
Цена
Наличие
Акция
Brandmaster - послуги у галузі пожежної безпеки
+380 (57) 727-09-01
Обслуговування вогнегасників
+380 (67) 570-70-01
Навчання ПБ, плани евакуацій
+380 (67) 570-70-01
Продаж протипожежного обладнання
+380 (67) 422-90-01
Продаж модулів та систем гасіння
вул. Греківська, 5., Харьков, Украина
Карта

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner